2

29 вересня 2017 р. в Інституті сільського господарства Карпатського регіону НААН відбувся майстер-клас на тему:
«Практичні аспекти захисту об’єктів права інтелектуальної власності»

orendaІнститут сільського господарства Карпатського регіону НААН має намір передати в оренду:
- частину нежитлових приміщень одноповерхових боксів лабораторних загальною площею 45,6 кв.м (реєстровий номер 00496952.1.ТЖЕЧСТ 4125) за адресою: Львівська обл., Пустомитівський р-н, c. Підгірне, що обліковується на балансі Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН.
Мета оренди: підприємницька та господарська діяльність.
Останній день прийняття заяв на оренду 10-й робочий день після розміщення оголошення.
За додатковою інформацією звертатись за тел. (032) 239-63-22/ 239-63-94.

30.08.2017p.

logoISGKR ztusnytШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VI Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених «Актуальні проблеми агропромислового виробництва України», яка відбудеться 9 листопада 2017 р. на базі Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН.

images (3)Національна академія аграрних наук України повідомляє, що 29 червня 2017 року відбувся конкурс на посаду директора Державного підприємства «Дослідне господарство «Радехівське» Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН». За наслідками проведеного засідання Конкурсною Комісією конкурс визнано таким що не відбувся.

images (3)Національна академія аграрних наук України повідомляє, що 29 червня 2017 року відбувся конкурс на посаду директора Державного підприємства «Дослідне господарство «Львівське» Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН». За наслідками проведеного засідання Конкурсною Комісією конкурс визнано таким що не відбувся.